byt s 4 ložnicemi o velikosti 81 m² v České Budějovice

Branišovská, 370 05 České Budějovice, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 3+1 81m²

Pronájem bytu 3+1, ul. Branišovská, České Budějovice Exkluzivně nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 s balkónem o celkové výměře 81 m². Byt disponuje třemi velkými, samostatnými a neprůchozími pokoji, což zajišťuje dostatek soukromí a pohodlí. Díky dispozici je ideální volbou pro rodinu. Velkou předností je výborná lokalita – byt se nachází přímo naproti Jihočeské univerzitě, s kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. Hned vedle domu je nově vybudované multifunkční hřiště. Byt je situován ve 4. patře domu s novým výtahem. K dispozici je také sklep, kolárna a sušárna. Byt se pronajímá nezařízený. Majitel preferuje nekuřáky a osoby bez domácích mazlíčků. Byt je vhodný pro studenty i rodiny s dětmi. Měsíční nájemné činí 18 000,- Kč + zálohy na služby a energie ve výši 4 000,- Kč. Vratná jistota je stanovena ve výši jednoho měsíčního nájemného. Provize realitní kanceláři 15000,- Kč + DPH. Prohlídky bytu od 15. 3. 2026, k nastěhování od 1. 4. 2026. V případě zájmu o více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

81 m²

Cena

18 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Cena za m²

222 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Branišovská, 370 05 České Budějovice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, České Budějovice

3 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m²

Žižkova tř., 372 15 České Budějovice, Czechia

14 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 58 m²

Fráni Šrámka 1338/26, 370 01 České Budějovice, Czechia

15 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 61 m²

České Budějovice 3, České Budějovice, SO ORP České Budějovice, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy