Zveřejněno před 2 dny
Svojšín, okres Tachov, Czechia
12 500 Kč / měsíc
Pronájem bytu 3+1 80 m² Svojšín 138, Svojšín Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt 3+1 o užitné ploše 80 m² v 2. patře panelového domu bez výtahu. Byt je v dobrém stavu, má praktické dispoziční řešení, plnohodnotné samostatné pokoje, které si snadno přizpůsobíte (ložnice, dětské pokoje, pracovna…). K bytu náleží balkón, vlastní sklep a možné je využít i kolárny. Před domem je veřejné parkování, kde vždy v pohodě zaparkujete. Byt je ideální pro rodinu nebo pro ty, kdo chtějí opravdu dostatek prostoru v klidné lokalitě. Byt je určen pro klienty bez exekuce a insolvence. Rádi vás přivítáme na osobní prohlídce – neváhejte nás
Pronájem bytu 3+1 80 m² Svojšín 138, Svojšín Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt 3+1 o užitné ploše 80 m² v 2. patře panelového domu bez výtahu. Byt je v dobrém stavu, má praktické dispoziční řešení, plnohodnotné samostatné pokoje, které si snadno přizpůsobíte (ložnice, dětské pokoje, pracovna…). K bytu náleží balkón, vlastní sklep a možné je využít i kolárny.
Před domem je veřejné parkování, kde vždy v pohodě zaparkujete. Byt je ideální pro rodinu nebo pro ty, kdo chtějí opravdu dostatek prostoru v klidné lokalitě. Byt je určen pro klienty bez exekuce a insolvence. Rádi vás přivítáme na osobní prohlídce – neváhejte nás
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
80 m²
Cena
12 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
13-05-2026
Cena za m²
156 Kč
Inzerát se nachází na adrese Svojšín, okres Tachov, Czechia
Načítání mapy