byt s 4 ložnicemi o velikosti 79 m² v Osek nad Bečvou

Okres Přerov, Czech Republic

14 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-03-2026

Pronájem bytu 3+1 79m²

Pronájem bytu 3+1 s balkonem a parkováním Kojetín, ul. Družstevní Pronájem bytu 3+1 s balkonem a parkováním – Kojetín, ul. Družstevní Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 o výměře 79 m², který se nachází ve 3. patře domu s výtahem v klidné a příjemné části města Kojetín. Byt je ve velmi dobrém, udržovaném stavu a je ideální pro rodinu nebo pracující pár, kteří hledají komfortní bydlení s dostatkem prostoru. Dispozice bytu nabízí tři samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu a samostatné WC. Interiér je vzdušný, prakticky řešený a poskytuje dostatek úložného prostoru díky vestavěným skříním v chodbě, ložnici i dětském pokoji. Kuchyňská linka je vybavena troubou, myčkou a mikrovlnnou troubou. K bytu náleží balkon 5 m², sklep o velikosti 4 m² a je zde možnost parkovacího stání přímo před domem za 1 500 Kč / měsíc. Lokalita nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost – v docházkové vzdálenosti se nachází obchody, škola, školka, zdravotní služby, pošta, sportoviště, dětské hřiště i zastávky autobusové a vlakové dopravy. Byt je k dispozici ihned (případně dle domluvy) Celkem měsíční poplatky: 19 000 Kč / měsíc - Nájemné: 14 500 Kč / měsíc - Zálohy na služby a energie: 4 500 Kč / měsíc Parkovací stání: 1 500 Kč / měsíc (není podmínkou) Vratná kauce: 40 000 Kč Rezervační poplatek RK: 14 500 Kč V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

79 m²

Cena

14 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-03-2026

Výtah

Ano

Balkon

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

184 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Okres Přerov, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Osek nad Bečvou

4 ložnice byt o velikosti 71.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 71 m²

Okres Přerov, Czech Republic

13 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 77.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 77 m²

Okres Přerov, Czech Republic

13 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy