byt s 4 ložnicemi o velikosti 77 m² v Děčín

Boletice nad Labem, Ústecký, Czech Republic

11 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 16-04-2026

Pronájem bytu 3+1 77m²

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví 77 m², Děčín Nabízím k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 77 m², v panelovém domě se zateplenou fasádou. Byt je ideální pro rodinu i jednotlivce, kteří hledají dostatek prostoru a praktické uspořádání. Dispozici bytu tvoří dva samostatné pokoje a obývací pokoj s balkonem, který je průchozí do kuchyně. Díky tomu byt působí vzdušně a nabízí příjemné propojení obytné části. V celém bytě jsou plastová okna. V obytných pokojích jsou nové podlahy z lina, což usnadňuje údržbu. Koupelna a WC jsou oddělené, což zvyšuje komfort bydlení. Byt nabízí pohodlné bydlení s dostatkem prostoru a je připraven k nastěhování. Holý nájem je 11.500,-Kč měsíčně, kauce 23.000,-Kč, služby dle počtu osob cca 4.500,-Kč. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

77 m²

Cena

11 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

16-04-2026

Balkon

Ano

Cena za m²

149 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Boletice nad Labem, Ústecký, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Děčín

3 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m²

Teplická, 405 05 Děčín, Czechia

9 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 63 m²

Kosmonautů, 405 02 Děčín, Czechia

9 800 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 75 m²

Boletice nad Labem, Ústecký, Czech Republic

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy