Zveřejněno před 6 dny
28. října, 261 01 Příbram, Czechia
16 000 Kč / měsíc
Byt 3+1 75 m² k pronájmu, Příbram I, ul. 28. října Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 3+1 a podlahové ploše 75 m² v Příbrami I, ulice 28. října. Byt se nachází v 1. patře domu, což zajišťuje pohodlný přístup. Jedná se o udržovaný a obyvatelný byt vhodný pro zájemce, kteří hledají praktické bydlení bez nutnosti okamžitých investic. Byt je vybaven dřevěným nábytkem a připraven k užívání. Dispozice nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě samostatné místnosti využitelné jako ložnice, dětský pokoj nebo pracovna, dále koupelnu a toaletu. K bytu náleží také sklepní kóje, která poskytuje praktický úložný prostor. Lokalita Příbram I nabízí dobrou dostupnost obchodů, škol, služeb i veřejné dopravy. Ulice 28. října se nachází v zavedené části města s kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Měsíční náklady: Nájemné: 16 000 Kč Zálohy na služby: 5 000 Kč Elektřina: 1 500 Kč Kauce: 32 000 Kč Celkem měsíčně: 22 500 Kč Byt je k dispozici dle dohody. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Byt 3+1 75 m² k pronájmu, Příbram I, ul. 28. října Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 3+1 a podlahové ploše 75 m² v Příbrami I, ulice 28. října. Byt se nachází v 1. patře domu, což zajišťuje pohodlný přístup. Jedná se o udržovaný a obyvatelný byt vhodný pro zájemce, kteří hledají praktické bydlení bez nutnosti okamžitých investic. Byt je vybaven dřevěným nábytkem a připraven k užívání. Dispozice nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě samostatné místnosti využitelné jako ložnice, dětský pokoj nebo pracovna, dále koupelnu a toaletu.
K bytu náleží také sklepní kóje, která poskytuje praktický úložný prostor. Lokalita Příbram I nabízí dobrou dostupnost obchodů, škol, služeb i veřejné dopravy. Ulice 28. října se nachází v zavedené části města s kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Měsíční náklady: Nájemné: 16 000 Kč Zálohy na služby: 5 000 Kč Elektřina: 1 500 Kč Kauce: 32 000 Kč Celkem měsíčně: 22 500 Kč Byt je k dispozici dle dohody. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
75 m²
Cena
16 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
23-04-2026
Cena za m²
213 Kč
Inzerát se nachází na adrese 28. října, 261 01 Příbram, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Příbram