byt s 4 ložnicemi o velikosti 75 m² v Děčín

Boletice nad Labem, Ústecký, Czech Republic

10 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 75m²

Pronájem bytu 3+1/L Děčín 32 Zprostředkujeme pronájem bytu 3+1 v zatepleném panelovém domě v Děčíně 32 Boletice nad Labem. Byt se nachází v 9. patře domu ulice Čsl. partyzánů. Byt je volný a ihned k dispozici. V bytě zůstavá kuchyňská linka, plyn. sporák, jinak je byt prázdný. V obývacím pokoji je lodžie. Nájemné činí 10. tis. plus služby dle počtu osob. Vratná kauce 15tis. Plyn a elektřina jde na nájemníka. Majitel požaduje slušné nájemníky s trvalým pracovním poměrem. Provize 1x nájemné.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

75 m²

Cena

10 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

133 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Boletice nad Labem, Ústecký, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Děčín

3 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 48 m²

Boletice nad Labem, Ústecký, Czech Republic

8 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m²

Teplická, 405 05 Děčín, Czechia

9 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 63 m²

Kosmonautů, 405 02 Děčín, Czechia

9 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy