byt s 4 ložnicemi o velikosti 74 m² v Jihlava

Triangl, 586 05 Jihlava, Czechia

15 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 14-04-2026

Pronájem bytu 3+1 74m²

Pronájem bytu 3+1 74 m², Jihlava Hledáte bydlení s dostatkem prostoru pro celou rodinu a skvělým zázemím? Nabízíme k dlouhodobému podnájmu udržovaný byt o dispozici 3+1 s balkonem a celkové výměře 74 m². Byt se nachází v ulici Na Kopci v Jihlavě, ve zvýšeném přízemí panelového domu s výtahem. Byt je situován dostatečně vysoko nad zemí, což zajišťuje soukromí i bezpečí obyvatel. Byt je ve velmi dobrém stavu (cca 10 let po rekonstrukci) a nabízí praktické rozvržení: - Tři samostatné neprůchozí místnosti s plastovými okny. - Kompletně vybavená kuchyň– k dispozici je myčka, lednice a trouba. Součástí vybavení je také pračka. Na konkrétním seznamu ponechaného nábytku se lze po dohodě domluvit. - Skutečná výhoda tohoto bytu jsou úložné prostory. Přímo v bytě se nachází prostorná komora a k jednotce náleží dva velké sklepy, které poskytují nadstandardní úložnou kapacitu. - Balkon umožní příjemné místo pro odpočinek přístupný přímo z bytu. - Ústřední dálkové vytápění i ohřev vody. Ulice Na Kopci nabízí klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. Parkování je možné přímo u domu. Zakládáme si na transparentním jednání, proto máme ve smlouvě nastavena jasná a férová pravidla: Měsíční nájemné: 15 500 Kč Zúčtovatelné poplatky: 2 660 Kč (zahrnuje teplo, vodu, úklid společných prostor, výtah atd. ). Elektřina: Převádí se na podnájemníka (hradí si sám dle vlastní spotřeby). Vratná kauce: 31 000 Kč (ve výši 2 měsíčních nájmů). Provize: 15 500 Kč (ve výši 1 měsíčního nájmu). Garantovaná férovost: Nájemné nezvyšujeme zpětně. Případná úprava o inflaci je oznámena vždy minimálně 30 dnů předem. V případě nezaviněné technické závady, která by omezila užívání bytu, garantujeme nárok na slevu z nájmu. Byt je volný k nastěhování po dohodě. Pokud hledáte prostorný a funkční byt, kde nebudete mít nouzi o úložné prostory, neváhejte mě

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

74 m²

Cena

15 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

14-04-2026

S výtahem

Ano

S balkonem

Ano

S parkováním

Ano

Cena za m²

209 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Triangl, 586 05 Jihlava, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Jihlava

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Pávovská, 586 01 Jihlava, Czechia

12 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m²

Jihlava, Havlíčkova, 586 01 Jihlava, Czechia

12 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Pávovská, 586 01 Jihlava, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí

Byt (74.0 m²) k pronájmu v Jihlava (Triangl, 586 05 Jihlava, Czechia) – rentola.cz