byt s 4 ložnicemi o velikosti 73 m² v Jihlava

Triangl, 586 05 Jihlava, Czechia

17 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 73m²

Pronájem bytu 3+1 73 m² Na Kopci, Jihlava Pokud hledáte rodinný byt k dlouhodobému pronájmu, jste tady dobře. Ve třetím patře zde hledá své nové obyvatele byt, kde bude pro budoucí nájemníky připraveno částečné vybavení včetně ledničky a pračky. Velkým plusem je zasklený balkon a okolní zeleň. Byt je ve velmi dobrém stavu a nabízí příjemné a útulné bydlení. Neobyčejně pohodlnou záležitostí je velká komora přímo v bytě, jako další úložný prostor slouží sklepní kóje v přízemí, kde i možnost uložení jízdních kol. Bytový dům prošel vkusnou revitalizací, jak je patrno z fotek. Místní občané si v lokalitě na Březinkách cení velmi dobrou občanskou vybavenost (supermarket, restaurace, škola, školka a mnoho dalších služeb) a blízkost lesoparku Heulos. Obchodní centrum Březinky je doslova za rohem. Pro lidi, kteří rádi tráví svůj čas aktivně, je výhodou krátká vzdálenost do haly SK Jihlava a celého areálu Na Modetě včetně fotbalových hřišť až k letnímu kinu. Kousek od domu je i napojení na cyklotrasy a v neposlední řadě zmíníme blízkost MHD. K ceně pronájmu je potřeba připočítat zálohy na spotřebu energií v celkové výši 5.000,- Kč/měsíc. Je vyžadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Do počátečních nákladů se ještě promítne provize RK. Byt bude připravený k nastěhování 1. 4. 2026, pro domluvení termínu prohlídky se neváhejte ozvat.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

73 m²

Cena

17 000 Kč

Cena za m²

233 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Triangl, 586 05 Jihlava, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Jihlava

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Březinova, 586 01 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Erbenova, 586 01 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m²

Kollárova, 586 01 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí