Telečská, 586 01 Jihlava, Czechia
15 500 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v ulici Telečská v Jihlavě Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 s prostorným balkónem, ulice Telečská, Jihlava Jedná se o bytovou jednotku 3+1 v kompletně revitalizovaném domě v ulici S. Telečská v Jihlavě. Bytová jednotka samotná je také po většinové rekonstrukci. Kuchyně je k pronájmu včetně vestavných spotřebičů. Bytová jednotka nabízí svým obyvatelům dispozičně ložnici, dětský pokoj, obývací pokoj, zmiňovanou kuchyni, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, samostatné WC, komoru (úložný prostor) v bytě a vstupní chodbu. K užívání bytu patří také samostatná komora přístupná z domovní společné chodby. Jedná se o klidnou a dopravně velice dobře dostupnou lokalitu s možností parkování i vyžití dětí - dětské hřiště a parkoviště přímo u domu, škola a školka nedaleko. Veškerá občanská vybavenost je v pěší dostupnosti. V případě Vašeho zájmu bude byt připraven k nastěhování dle domluvy od . Na začátku nájemního vztahu se platí 4x nájemné (z toho 2x vratná kauce, 1x poplatek kanceláři a 1x nájemné na první měsíc bydlení). Bližší informace Vám velice rádi poskytneme při osobním jednání.
Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v ulici Telečská v Jihlavě Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 s prostorným balkónem, ulice Telečská, Jihlava Jedná se o bytovou jednotku 3+1 v kompletně revitalizovaném domě v ulici S. Telečská v Jihlavě. Bytová jednotka samotná je také po většinové rekonstrukci. Kuchyně je k pronájmu včetně vestavných spotřebičů. Bytová jednotka nabízí svým obyvatelům dispozičně ložnici, dětský pokoj, obývací pokoj, zmiňovanou kuchyni, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, samostatné WC, komoru (úložný prostor) v bytě a vstupní chodbu.
K užívání bytu patří také samostatná komora přístupná z domovní společné chodby. Jedná se o klidnou a dopravně velice dobře dostupnou lokalitu s možností parkování i vyžití dětí - dětské hřiště a parkoviště přímo u domu, škola a školka nedaleko. Veškerá občanská vybavenost je v pěší dostupnosti. V případě Vašeho zájmu bude byt připraven k nastěhování dle domluvy od . Na začátku nájemního vztahu se platí 4x nájemné (z toho 2x vratná kauce, 1x poplatek kanceláři a 1x nájemné na první měsíc bydlení). Bližší informace Vám velice rádi poskytneme při osobním jednání.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
73 m²
Cena
15 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-05-2026
S balkonem
Ano
S parkováním
Ano
Cena za m²
212 Kč
Inzerát se nachází na adrese Telečská, 586 01 Jihlava, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Jihlava