byt s 4 ložnicemi o velikosti 70 m² v Modřice

Sadová, 664 42 Modřice, Czechia

19 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 05-06-2026

Pronájem bytu 3+1 70m²

Pronájem bytu se zasklenou lodžií, 3+1, 70 m², ul. Sadová, Modřice Užijte si prostor a klid v prosvětleném bytě se zasklenou lodžií, který kombinuje výbornou dostupnost Brna s veškerým komfortem Modřic. Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem bytu o dispozici 3+1 a výměře 73 m² na ulici Sadová v Modřicích. ___Tento byt vás přivítá prostornou chodbou s velkorysou vestavnou skříní, která hravě vyřeší veškeré vaše úložné potřeby. Srdcem domova je obývací pokoj a prakticky řešená oddělená kuchyně, která je vybavena jídelním stolem se čtyřmi židlemi a spotřebiči (lednice, myčka, pračka). Dominantou bytu je slunný pokoj s jižní orientací a vstupem na prostornou zasklenou lodžii, která vybízí k relaxaci s šálkem kávy za každého počasí. Interiér je částečně vybavený dvěma pohodlnými sedacími soupravami a dalším nábytkem viditelným na fotografiích, který je součástí pronájmu. Praktické dispozice doplňuje koupelna se sprchou a samostatná toaleta. O váš tepelný komfort a ohřev vody se stará vlastní plynový kotel umístěný přímo v bytě, což vám dává plnou kontrolu nad náklady na bydlení. ___Lokalita ulice Sadová v Modřicích je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné rodinné bydlení s rychlým dosahem do centra Brna i nákupních center (Olympia). V bezprostřední blízkosti naleznete kompletní občanskou vybavenost včetně škol, školek, obchodů a restaurací. Parkování je v současné době možné přímo před domem, přičemž do budoucna se plánuje zavedení modrých zón, které zajistí lepší komfort rezidentům. Milovníci pohybu ocení blízkost cyklostezek a sportovišť, které tato vyhledávaná lokalita nabízí. ___Byt je k dispozici od 5.6. 2026. Hledáme dlouhodobého stabilního nájemníka. Nájemné činí 19 500,- Kč měsíčně. Nad rámec nájmu se skládají zálohy na energie ve výši 3 585,- Kč. Internet optickou sítí od PODA sjednává každý nájemník sám. V případě, že Vás byt zaujal mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

70 m²

Cena

19 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

05-06-2026

Cena za m²

279 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sadová, 664 42 Modřice, Czechia

Načítání mapy

Nejhledanější pronájmy