byt s 4 ložnicemi o velikosti 68 m² v Aš

Dlouhá, 352 01 Aš, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 21-04-2026

Pronájem bytu 3+1 68m²

Pronájem bytu 3+1 68 m² v Aši, ul. Dlouhá Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 68 m². Bytová jednotka v osobním vlastnictví se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je po právě dokončené velmi zdařilé rekonstrukci, která byla provedena s důrazem na kvalitu a detail. Interiér je vkusně a moderně sladěn. V bytě jsou nové rozvody elektřiny a nová vinylová podlaha v celém bytě. Rekonstrukce byla realizována s použitím kvalitních materiálů. Čisté měsíční nájemné činí 14 000 Kč + zálohy na služby, které se odvíjí dle počtu osob v bytě. Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů. Pro 3 osoby jsou celkové předpokládané měsíční náklady: Nájem: 14 000 Kč Elektřina: 3 500 Kč Voda: 900 Kč ➡️ Celkem: 18 400 Kč / měsíc Dům se nachází v atraktivní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti (potraviny, škola, bazén). Do centra města je to jen pár minut chůze. Parkování je možné přímo před domem. Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce dle vlastních kritérií. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

68 m²

Cena

14 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

21-04-2026

Bazén

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

206 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Dlouhá, 352 01 Aš, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Aš

3 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m²

Jiráskova, 352 01 Aš, Czechia

12 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m²

Karlova, 352 01 Aš, Czechia

12 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 47.1 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 47 m²

Jiráskova, 352 01 Aš, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy