byt s 4 ložnicemi o velikosti 60 m² v Havířov

Gustava Klimenta 709/5, 736 01 Havířov, Czechia

10 550 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 60 m2, Havířov-Město - Havířov - Město

Hledáte bydlení, které má energii města a zároveň klid zeleně? Tenhle byt vám nabídne obojí – a ještě něco navíc. Díky akční nabídce měsíc zdarma získáte nejen pohodlí, ale i významnou finanční úsporu a to 10.549,-. Nachází se ve 3. patře a už při vstupu vás přivítá příjemná atmosféra. V celém bytě je plovoucí podlaha, která působí čistě a moderně. Dispozice 3+1 nabízí dostatek prostoru pro pár, rodinu i kombinaci bydlení s pracovnou. Jeden pokoj je průchozí, dva jsou samostatné – ideální rozložení pro soukromí i společné chvíle. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s digestoří a sporákem – připravená na každodenní vaření i víkendové experimenty. Koupelna s vanou přímo svádí k večernímu relaxu, WC je samostatné. Velkým bonusem jsou okna orientovaná na dvě světové strany – byt je krásně světlý, vzdušný a plný denního světla. A balkon? Vaše soukromé místo na ranní kávu, sklenku vína nebo jen tiché nadechnutí po dlouhém dni. Lokalita? Jedna z nejžádanějších v Havířově – Na Nábřeží. Zeleň, procházky podél vody, kavárny, restaurace i letní kino vytvářejí atmosféru, kterou si zamilujete. Město nabízí široké možnosti kultury, sportu i nočního života – tady se rozhodně nudit nebudete. Rodiny potěší mateřská škola a dětské hřiště doslova pár kroků od domu (do 50 m). Všechno potřebné máte v pohodlné dostupnosti. Tohle není jen byt. To je místo, kde se žije lehce, stylově a naplno. Neváhejte a zavolejte si o prohlídku ještě dnes! Zavolejte a domluvte si prohlídku. Tenhle byt si vás získá na první pohled.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

60 m²

Cena

10 550 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Balkon

Ano

Cena za m²

176 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Gustava Klimenta 709/5, 736 01 Havířov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Havířov

3 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 59 m²

Okružní 818/1, 736 01 Havířov, Czechia

8 450 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 59 m²

Okružní 818/1, 736 01 Havířov, Czechia

8 450 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Hlavní třída 53/18, 736 01 Havířov, Czechia

8 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy