Jedličkova, 435 33 Litvínov, Czechia
17 000 Kč / měsíc
Pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1, 53 m² - Horní Litvínov Nabízíme k pronájmu světlý a moderně zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře 53 m² v Horním Litvínově (Most a okolí). Rekonstrukce proběhla v nadstandardním technickém provedení: nová kuchyň s indukční deskou a vestavnou troubou, moderní koupelna, kompletní elektroinstalace, nový plynový kotel a podlahové vytápění. Byt je připraven i pro práci z domova díky optickému kabelu a datovým rozvodům po celém prostoru. Byt nabízí úsporné a komfortní bydlení v lokalitě s dobrou dostupností služeb a dopravy. Vhodný pro dlouhodobý pronájem. K nastěhování od 1. 5. 2026. Klíčové údaje (přehledně): Dispozice: 3+1 Plocha: 53 m² Stav: kompletní rekonstrukce Vybavení: nová kuchyň, indukční deska, vestavná trouba, podlahové vytápění, nový plynový kotel, optický internet Nájem: 17 000 Kč / měsíc Kauce: 34 000 Kč Provize RK: 17 000 Kč Lokalita: Horní Litvínov (Most a okolí) Inzerovaná cena neobsahuje poplatky (500 Kč/os - Voda) Energie se kompletně převádí na nájemníka. Byt je určený pro dlouhodobý pronájem. Zaujalo vás to? Napište mi nebo zavolejte - domluvíme prohlídku a připravím plán, jak proběhne bez starostí. 📩📞
Pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1, 53 m² - Horní Litvínov Nabízíme k pronájmu světlý a moderně zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře 53 m² v Horním Litvínově (Most a okolí). Rekonstrukce proběhla v nadstandardním technickém provedení: nová kuchyň s indukční deskou a vestavnou troubou, moderní koupelna, kompletní elektroinstalace, nový plynový kotel a podlahové vytápění. Byt je připraven i pro práci z domova díky optickému kabelu a datovým rozvodům po celém prostoru. Byt nabízí úsporné a komfortní bydlení v lokalitě s dobrou dostupností služeb a dopravy. Vhodný pro dlouhodobý pronájem.
K nastěhování od 1. 5. 2026. Klíčové údaje (přehledně): Dispozice: 3+1 Plocha: 53 m² Stav: kompletní rekonstrukce Vybavení: nová kuchyň, indukční deska, vestavná trouba, podlahové vytápění, nový plynový kotel, optický internet Nájem: 17 000 Kč / měsíc Kauce: 34 000 Kč Provize RK: 17 000 Kč Lokalita: Horní Litvínov (Most a okolí) Inzerovaná cena neobsahuje poplatky (500 Kč/os - Voda) Energie se kompletně převádí na nájemníka. Byt je určený pro dlouhodobý pronájem. Zaujalo vás to? Napište mi nebo zavolejte - domluvíme prohlídku a připravím plán, jak proběhne bez starostí. 📩📞
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
53 m²
Cena
17 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-05-2026
Novostavba
Ano
Cena za m²
321 Kč
Inzerát se nachází na adrese Jedličkova, 435 33 Litvínov, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Litvínov