byt s 4 ložnicemi o velikosti 113 m² v Praha

U Zeleného ptáka, 148 00 Prague, Czechia

38 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 10-03-2026

Pronájem bytu 3+1 113m²

Prostorný byt ve starší novostavbě v Kunraticích Nabízíme k pronájmu prostorný byt s praktickou dispozicí 3+1 v Kunraticích. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží starší novostavby bez výtahu. Praktická dispozice bytu nabízí vstupní halu, obývací pokoj, který se dá využít i jako třetí ložnice, dvě další ložnice a samostatnou plně vybavenou kuchyň s prostorem pro jídelní část. Dále se v bytě nachází koupelna s vanou, toaletou a pračkou a další samostatná toaleta. Velkou výhodou bytu je venkovní prostor v podobě lodžie a terasy. K dispozici je i sklep. Byt se pronajímá nezařízený; nábytek na fotografiích patří současnému nájemníkovi. Zálohy na poplatky činí 9 000 Kč včetně topení, elektřina se přepisuje na nájemce. Kauce je stanovena ve výši jednoho měsíčního nájmu. Provize realitní kanceláři činí jeden měsíční nájem + DPH.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

113 m²

Cena

38 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

10-03-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Terasa

Ano

Cena za m²

336 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Zeleného ptáka, 148 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
3 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m²

Kolbenova 1032/5h, 190 00 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m²

Kolbenova, 190 07 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 95.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 95 m²

Hlubočepská, 146 00 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy