byt s 4 ložnicemi o velikosti 110 m² v Praha

Na Stráži, 180 00 Prague, Czechia

37 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 10-04-2026

Pronájem bytu 3+1 110m²

Pronájem bytu 3+1 se dvěma balkony a parkováním Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt s dispozicí 3+1 a celkovou výměrou 110 m² se dvěma balkony a parkováním v samostatné garáži. Další parkování je možné na pozemku. Dispozici bytu tvoří tři samostatné pokoje. Součástí je také menší místnost o velikosti 4 m², kterou lze využít jako pracovnu, šatnu nebo úložný prostor. K dispozici je samostatná kuchyně, která je plně vybavena všemi spotřebiči. Za kuchyní se nachází praktická technická místnost, dále je zde koupelna se sprchovým koutem a toaletou a samostatná toaleta. Pokoje jsou orientovány na jih, kuchyně na sever. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost – obchody, restaurace, služby, poštu i lékárnu. V docházkové vzdálenosti je tramvajová i autobusová zastávka. V okolí je také široká nabídka volnočasových aktivit. Zálohy: voda 1 000 Kč, elektřina 1 500 Kč, plyn 3 000 Kč. Kauce odpovídá 80 000 Kč, provize realitní kanceláři činí jeden měsíční nájem + DPH.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

110 m²

Cena

37 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

10-04-2026

Garáž

Ano

Balkon

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

345 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Stráži, 180 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
3 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m²

Kolbenova 1032/5h, 190 00 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m²

Kolbenova, 190 07 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 95.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 95 m²

Hlubočepská, 146 00 Prague, Czechia

30 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy