byt s 4 ložnicemi o velikosti 107 m² v Teplice

U Hadích lázní, 415 01 Teplice, Czechia

17 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 107m²

Pronájem prostorného bytu v nejlepší lokalitě Teplic. Nabízíme k pronájmu velmi prostorný byt o dispozici 3+1, který se nachází v jedné z nejlepších lokalit v Teplicích - Šanov, ulice U Hadích lázní. Byt je situován v přízemí domu a prošel částečnou rekonstrukcí, díky čemuž nabízí příjemné a funkční bydlení. Byt se pyšní celkovou plochou přes 107 m²! Dispozice bytu je velmi praktická - k dispozici je obývací pokoj, dvě samostatné ložnice, kuchyně, předsíň a velkým benefitem jsou dvě koupelny, což výrazně zvyšuje komfort pro více osob nebo rodinu. Lokalita patří mezi nejžádanější v Teplicích - v docházkové vzdálenosti se nachází lázně, Šanovský park, restaurace, kavárny i veškerá občanská vybavenost. Výborná je také dostupnost MHD. Parkování je možné přímo před domem. Byt je vhodný pro rodinu, která hledá klidné bydlení v prestižní lokalitě s dostatkem prostoru. Byt je k nastěhování ihned. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte Měsíční nájemné činí 17 000 Kč včetně záloh na vodu pro dvě osoby. Elektřina a plyn se přepisují na nájemníka. Vratná kauce je 17 000 Kč, provize 17 000 Kč. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

107 m²

Cena

17 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Parkování

Ano

Cena za m²

159 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Hadích lázní, 415 01 Teplice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Teplice

3 ložnice byt o velikosti 69.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 69 m²

Teplice, okres Teplice, Czechia

13 892 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 61 m²

Antonína Sochora 1516/2, 415 01 Teplice, Czechia

13 900 Kč / měsíc

Nové
4 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 58 m²

Teplice, okres Teplice, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy