byt s 4 ložnicemi o velikosti 104 m² v Karlovy Vary

Foersterova, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 104m²

Pronájem bytu 3+1, Karlovy Vary Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt o dispozici 3+1 a podlahové ploše 103,7 m², který se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu v Karlových Varech, v ulici Foersterova. Dispozice bytu nabízí prostorné pokoje, které poskytují dostatek místa pro pohodlné bydlení. Součástí je také praktická komora, kterou lze využít jako šatnu či úložný prostor. Byt působí velmi světlým a vzdušným dojmem a plastová okna přispívají k dobré tepelné izolaci a úspoře nákladů na energie. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Koupelna disponuje vanou a prostorem pro pračku. Toaleta je samostatná. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Karlových Varů s velmi dobrou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti naleznete obchody, služby, školu, školku, restaurace i lázeňskou kolonádu. Lokalita je zároveň obklopena přírodou, která nabízí široké možnosti procházek, cyklistiky i dalších volnočasových aktivit. Výhodou je také rychlá dostupnost na dálnici D6, která zajišťuje pohodlné spojení do okolních měst, Prahy i Chebu. Podmínky pronájmu: Nájemné činí 12.500 Kč / měsíc Služby jsou ve výši 5.600 Kč / měsíc Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Vratná kauce činí 36.000 Kč Provize realitní kanceláře je 12.500 Kč Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií. Podmínkou uzavření nájemní smlouvy je doložení pracovní smlouvy nebo jiného prokazatelného příjmu a aktuálního výpisu z Centrální evidence exekucí bez záznamu. Byt je ihned k nastěhování. V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

104 m²

Cena

12 500 Kč

Cena za m²

120 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Foersterova, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karlovy Vary

3 ložnice byt o velikosti 68.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 68 m²

náměstí V. Řezáče, Karlovy Vary, Czechia

10 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 90 m²

Jáchymovská, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

10 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Náměstí Dr. M. Horákové, Karlovy Vary, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy