Zveřejněno před 2 dny

byt s 2 ložnicemi o velikosti 56 m² v Praha

Divišovská, 106 00 Prague, Czechia

20 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2kk, 56 m² s balkonem a GS, Praha 4 – Chodov – Česká Společnost Realitní

Pronájem bytu 2kk, 56 m² s balkonem a GS, Praha 4 – Chodov Nabízíme k pronájmu světlý a prakticky řešený byt s dispozici 2kk a velikosti 56 m² s balkonem (2,5 m²), situovaný v 5NP cihlového domu s výtahem v rámci bytového družstva Kulatý Chodovec na Praze 4 – Chodov, ulice Divišovská. Součástí pronájmu je také podzemní parkovací stání. Nájemné: 20.500 Kč / měsíc Poplatky: 3.750 Kč (2 os) / měsíc včetně internetu 10 Mbit/s Elektřina: převod na nájemce (cca 800 Kč / měsíc) Parkovací stání: 1.500 Kč / měsíc Kauce: 25.000 Kč Provize RK: ve výši jednoho nájmu Dispozice a vybavení: Byt je orientován na jihozápad, což zajišťuje dostatek denního světla a příjemnou atmosféru. Vstupní chodba s věšákem a šatní skříní; komora v bytě; samostatná toaleta s umyvadlem; koupelna s vanou a pračkou; obývací pokoj se vstupem na balkon, sedačkou, nízkou obývací stěnou a TV; kuchyňský kout (elektrický sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem); samostatná ložnice s lůžkem a velkou šatní skříní. Podlahy: plovoucí podlaha, dlažba, koberec Okna: plastová Vytápění: dálkové Velmi žádaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností: - nákupní centrum Westfield Chodov 10 minut - autobusová zastávka Knovízská (linka 115) – směr metro Chodov 100 m od domu - výborná dostupnost do centra - cyklostezka přímo u domu, blízkost přírodního parku Hostivař, Aqua Sport Club - plavecký bazén Jedenáctka - bazén, wellness Byt nabízí klidné a pohodlné bydlení s dobrou dostupností a parkováním v domě. V případě zájmu nás prosím

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

56 m²

Cena

20 500 Kč

Cena za m²

366 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Divišovská, 106 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Na Výsledku I, 140 00 Prague, Czechia

16 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

16 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Vacínova, 180 00 Prague, Czechia

16 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (56.0 m²) k pronájmu v Praha (Divišovská, 106 00 Prague, Czechia) – rentola.cz