byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m² v Most

Josefa Suka 264/17, 434 01 Most, Czechia

7 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk v ulici Josefa Suka, Most

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o velikosti 40 m² v ulici Josefa Suka 264 v Mostě. Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o velikosti 40 m² v ulici Josefa Suka 264 v Mostě. Byt se nachází v udržovaném domě a je ve slušném, funkčním stavu, vhodný k okamžitému užívání.Dispozice bytu je praktická, koupelna je v původním stavu s umakartovým jádrem. K bytu náleží samostatná komora umístěná přímo vedle bytu, která poskytuje další úložný prostor, což je výrazná výhoda.Lokalita nabízí dobrou dostupnost služeb, MHD i běžné občanské vybavenosti. Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár.Hledáme dlouhodobé a spolehlivé nájemníky. Je nutné složit dva čisté nájmy jako vratnou kauci a jeden čistý nájem provizi RK. Pro více informací

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

40 m²

Cena

7 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

198 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Josefa Suka 264/17, 434 01 Most, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Most

2 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 32 m²

Javorová, 434 01 Most, Czechia

7 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 21.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m²

U Věžových domů, 434 01 Most, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m²

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy