byt s 2 ložnicemi o velikosti 74 m² v Hulín

Komenského 235, 768 24 Hulín, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk Komenského, Hulín

Pronájem bytu 2+kk (bezbariérový) v přízemí rodinného domu v Hulíně, ul. Komenského. Byt je po kompletní rekonstrukci: podlahy - plovoucí, PVC v kuchyni, koupelna s dlažbou, vanou, samostatné WC, kuch. linka, plastová okna, vlastní plynový kotel na ohřev vody a vytápění. Vaření plyn a elektrická trouba. K bytu je samostatný vchod z průjezdu a náleží k němu technická místnost na dvoře. Dvůr je společný pro více bytů. Vhodné pro 2-3 osoby. Majitel požaduje kauci. Parkování před domem pro 1 os. auto. K dispozici ihned, dle dohody. PENB - G, prozatím nedoložen. PENB: G

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

74 m²

Cena

11 000 Kč

Cena za m²

149 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Komenského 235, 768 24 Hulín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Hulín

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Dr. Stojana, 768 24 Hulín, Czechia

10 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Dr. Stojana, 768 24 Hulín, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Vzorový obrázek

byt s 1 ložnicí o velikosti 49 m²

768 24 Hulín, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy