Karlín, Prague, Czechia
24 900 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 50 m², situovaný v udržovaném domě v oblíbené lokalitě Praha – Karlín. Velkou výhodou bytu jsou výhledy do klidného vnitrobloku plného zeleně, který v letních měsících vytváří příjemnou atmosféru a zajišťuje naprostý klid od ruchu města. Byt je kompletně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. V obytných místnostech jsou moderní vinylové podlahy. Vytápění je řešeno plynovými WAW. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči – myčka nádobí, sporák a lednice jsou samozřejmostí. Koupelna disponuje vanou, toaletou a pračkou. K bytu náleží sklep. Možnost pronájmu parkovacího stání. Karlín je dlouhodobě jednou z nejžádanějších lokalit v Praze – nabízí kompletní občanskou vybavenost, množství kaváren, restaurací i parků a výbornou dopravní dostupnost do centra. *Nábytek na fotografiích nemusí odpovídat skutečnému stavu. Pro prezentaci byl použit home staging.
Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 50 m², situovaný v udržovaném domě v oblíbené lokalitě Praha – Karlín. Velkou výhodou bytu jsou výhledy do klidného vnitrobloku plného zeleně, který v letních měsících vytváří příjemnou atmosféru a zajišťuje naprostý klid od ruchu města. Byt je kompletně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. V obytných místnostech jsou moderní vinylové podlahy. Vytápění je řešeno plynovými WAW. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči – myčka nádobí, sporák a lednice jsou samozřejmostí.
Koupelna disponuje vanou, toaletou a pračkou. K bytu náleží sklep. Možnost pronájmu parkovacího stání. Karlín je dlouhodobě jednou z nejžádanějších lokalit v Praze – nabízí kompletní občanskou vybavenost, množství kaváren, restaurací i parků a výbornou dopravní dostupnost do centra. *Nábytek na fotografiích nemusí odpovídat skutečnému stavu. Pro prezentaci byl použit home staging.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
50 m²
Cena
24 900 Kč
Cena za m²
498 Kč
Inzerát se nachází na adrese Karlín, Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha