byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m² v Brno

Francouzská, 601 47 Brno, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk, Brno - Zábrdovice, ul. Francouzská, výtah, po kompletní rekonstrukci

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk v bytovém domě s výtahem na ul. Francouzská, Brno - Zábrdovice. Celková plocha bytu je 53 m 2 a nachází se ve 2. nadzemním podlaží. Pokoj s kuchyňským koutem je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou. Obývací část pokoje a ložnice jsou nezařízené a je zde tako možnost vlastního vybavení. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, toaleta, otopný žebřík, boiler a přípojka na pračku. Obývací pokoj s kuchyní je orientován na jih a ložnice na sever. Na podlahách je položena vinylová podlaha v kombinaci s dlažbou. Okna jsou dřevěná s izolačními trojskly. Možnost připojení k internetu a TV. Výborná občanská vybavenost v okolí domu, obchodní centrum IBC, pošta, lékárna, škola, školka, gymnázium, zastávka MHD do 5 min chůze. Nabízíme zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou firmou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

53 m²

Cena

16 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

319 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Francouzská, 601 47 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Horácké náměstí, 621 00 Brno, Czechia

13 590 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Koliště, 601 69 Brno, Czechia

13 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 43.9 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 44 m²

U Leskavy 728/28, 625 00 Brno, Czechia

13 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy