byt s 2 ložnicemi o velikosti 95 m² v Praha

Československého exilu, 143 00 Prague, Czechia

55 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 95m²

Pronájem exkluzivního loftu 2+kk s prostorným balkonem v rezidenci Vanguard Nabízíme k pronájmu prostorný a moderní loftový byt 2+kk o velikosti 95 m² s galerií a velkorysým balkonem (30 m²), situovaný v 11. patře prestižní rezidence Vanguard. Byt zaujme svým otevřeným konceptem a dostatkem světla. Dispozice zahrnuje prostornou vstupní chodbu s úložnými prostory, světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici s vestavěnou skříní, koupelnu a samostatnou toaletu, kde se nachází pračka se sušičkou. Byt je vybaven klimatizací, podlahovým vytápěním a stropním chlazením. Velkým benefitem je prostorný balkon o velikosti 30 m², který nabízí dostatek místa pro relaxaci i posezení s výhledem. K bytu náleží parkovací stání. Poplatky činí 17 000 Kč + přepis elektřiny. Součástí poplatků jsou i nadstandardní služby rezidence pro nájemce dostupné nonstop, mezi které patří wellness zóna s proskleným bazénem (18 m) a fitness centrem, sdílené střešní terasy s výhledy na Prahu doplněné o venkovní saunu a grilovací zónu, reprezentativní lobby s concierge službou, Cinema Room pro soukromé projekce a dále také prádelna, zasedací místnost a kolárna. K bytu náleží parkovací stání před rezidencí. Rezidence Vanguard nabízí moderní bydlení v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností v okolí. Kauce odpovídá dvěma měsíčním nájmům a provize realitní kanceláři je ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

95 m²

Cena

55 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-03-2026

Cena za m²

579 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Československého exilu, 143 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m²

Ostrovní, 121 35 Prague, Czechia

44 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 80 m²

Karla Engliše, 150 21 Prague, Czechia

44 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 87.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 87 m²

Bělohorská, 169 00 Prague, Czechia

44 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy