byt s 2 ložnicemi o velikosti 82 m² v Praha

Na Kampě, 118 01 Prague, Czechia

55 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 27-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 82m²

Luxusní podkrovní byt s výhledy na Karlův most Pinkasův palác ze 16. století prošel kompletní rekonstrukcí, při které se dbalo na zachování původních prvků a zároveň vytvoření moderní rezidence s výtahem, recepcí, wellness s finskou saunou a parní saunou, posilovnou a možností parkingu. Luxusní plně zařízený a klimatizovaný mezonetový apartmán se nachází v posledním čtvrtém nadzemním podlaží této exkluzivní rezidence. Unikátní dispozice se samostatnou ložnicí s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou, velkorysým obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyní na míru se spotřebiči Miele a krásnými výhledy na Karlův most a Vltavu. V apartmánu jsou dřevěné podlahy, klimatizace, vestavěné skříně a elektricky ovládané rolety. Pračka a sušička je součástí pronájmu a je zabudovaná ve vestavěné skříni. Pro nájemníky je možnost zvolit úroveň služeb od standardních, až po exkluzivní včetně hotelových služeb. Byt je možné pronajmout i střednědobě na 6 měsíců. Poplatky se odvíjí od zvoleného balíčku služeb - Standard, Exclusive, Premium, či Deluxe - cena začíná na 5 400 Kč / měsíc.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

82 m²

Cena

55 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

27-03-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

671 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Kampě, 118 01 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Holečkova 862/71, 150 00 Prague, Czechia

44 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m²

Ostrovní, 121 35 Prague, Czechia

44 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 80 m²

Karla Engliše, 150 21 Prague, Czechia

44 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy