byt s 2 ložnicemi o velikosti 76 m² v Praha

Černokostelecká, 108 00 Prague, Czechia

22 490 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-08-2026

Pronájem bytu 2+kk 76m²

Podnájem bytu 2+kk, 76 m² - Praha - Strašnice Vzhledem k vysokému zájmu o námi inzerované nemovitosti žádáme všechny vážné zájemce o prohlídky, aby nás pro rychlý a efektivní postup Nabízíme k podnájmu renovovaný a velmi prostorný byt 2+kk o výměře 76 m², ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu v Praze 10 - Strašnicích. Byt má kuchyňskou linku v dekoru dřeva a ve tvaru U, která je vybavena nerezovými spotřebiči (lednice s mrazákem, plynová varná deska, trouba, digestoř a mikrovlnná trouba). V obývacím pokoji zůstane jídelní stůl se židlemi, obývací stěna a knihovna, v ložnici šatní skříň a ve vstupní chodbě je předsíňová stěna s botníkem a zrcadlem. Dostatek úložného prostoru nabízí komora, která je přímo v bytě. Nemovitost je určena výhradně k dlouhodobému podnájmu a je k nastěhování od . Pražské Strašnice nabízí plnou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost. Dům se nachází přímo u zastávky tramvaje, kterou pohodlně dojedete ke stanici metra A - Strašnická, k lince metra B - Anděl ale i na I. P. Pavlova (linka metra C). Poznámka k ceně: Poplatky za služby vč. pojištění domácnosti a odpovědnosti činí 3.764 Kč/měsíc + elektřina a plyn, které budou převedeny na nájemníka. Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné, dále rezervaci pro agenturu a vratnou jistotu. Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru. V reakci na tento inzerát o sobě prosím uvádějte alespoň základní informace (počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka. Děkujeme.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

76 m²

Cena

22 490 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-08-2026

Cena za m²

296 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Černokostelecká, 108 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Šalounova, 149 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Šternovská, 106 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy