byt s 2 ložnicemi o velikosti 69 m² v Praha

Tibetská, 162 00 Prague, Czechia

21 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 69m²

Pronájem bytu 2+kk, Tibetská, Vokovice, 69 m² Nabízíme vám k dlouhodobému podnájmu velmi prostorný, útulně řešený byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 69 m². Byt se nachází v udržovaném projektu s recepcí, což zajišťuje maximální bezpečí a komfort. K bytu náleží vlastní garážové stání, které je v této lokalitě obrovskou výhodou a ušetří vám spoustu času při hledání místa. Byt je navržen s důrazem na prostor a dostatek úložných míst, což u dispozic 2+kk nebývá standardem. Srdcem bytu je velkorysá, plně vybavená kuchyně s praktickým ostrůvkem. Separátní, velmi prostorná ložnice s přímým vstupem na balkon disponuje množstvím úložného prostoru. Vstupní hala je efektivně využita dvěma vestavěnými skříněmi se zrcadlem, takže interiér zůstává vzdušný. Bydlení na Praze 6 – Vokovicích kombinuje dynamiku velkoměsta s klidem přírody. Jen pár minut chůze na metro A Bořislavka nebo tramvajová zastávka Červený Vrch. Do centra Prahy se dostanete za 10–15 minut. Pro ty, kteří často cestují, je velkým plusem rychlá dostupnost na letiště Václava Havla. V bezprostřední blízkosti najdete OC Bořislavka a milovníci pohybu ocení blízká fitness centra a především sousedství přírodní rezervace Divoká Šárka – ideální místo na běh, kolo nebo víkendové procházky. Lokalita je také strategická pro studenty vysokých škol na Praze 6 (ČVUT, VŠCHT v Dejvicích či ČZU na Suchdole). Byt je připraven k okamžitému nastěhování a čeká na své nové nájemníky, kteří ocení kvalitu a komfort útulného bydlení. Energetická třída: G (průkaz nedodán).

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

69 m²

Cena

21 900 Kč

Cena za m²

317 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tibetská, 162 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Vzorový obrázek

byt s 1 ložnicí o velikosti 39 m²

unnamed road, 110 00 Prague, Czechia

17 550 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Koštířova, 141 00 Prague, Czechia

17 550 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Salačova, 104 00 Prague, Czechia

17 600 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (69.0 m²) k pronájmu v Praha (Tibetská, 162 00 Prague, Czechia) – rentola.cz