byt s 2 ložnicemi o velikosti 66 m² v Písek

Alšovo náměstí, Písek, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 24-12-2025

Pronájem bytu 2+kk 66m²

Pronájem bytu 2+kk, 66 m², Písek Pronájem luxusního bytu 2+kk v centru Písku. Cestou do práce si dát kávu na náměstí, odpoledne se projít po nákupech a večer zůstat na skleničku s přáteli… Chcete bydlet přímo v srdci města a mít všechno na dosah? Na Alšově náměstí čeká úplně nový byt a vy můžete být prvními nájemníky. Nájemné: 18.000,-- Kč/měsíc Kauce: 36.000,-- Kč Záloha za energie: bude dodatečně stanovena Odměna RK: 18.000,-- Kč + DPH Adresa: Alšovo nám. 178, Písek Volné: možnost ihned Byt 2+kk s výměrou 66 m² je ideální pro pár nebo menší rodinu. Je tu ložnice, obývák s novou kuchyňskou linkou s ostrůvkem, šatna a koupelna s vanou i sprchovým koutem. Toaleta je samostatná. Byt jsou součástí půdní vestavby historického domu. Byl kompletně nově vystavěn a zkolaudován v roce 2025 a vše je tu jako ze škatulky. Moderní kuchyň, stylová koupelna, kvalitní podlahy, záplavy světla… Stačí se jen nastěhovat a začít si užívat pohodlí života v nejlepší písecké lokalitě. Technické parametry: V bytě jsou nové rozvody elektřiny, vody a vytápění. Kuchyň je vybavená novou troubou a varnou deskou. Kvalitní střešní okna vám zajistí klidný spánek i příjemné účty za energie. K bytu si můžete pronajmout také parkovací stání. Na Alšově náměstí budete mít veškerou vybavenost jako na dlani. Pár kroků do kavárny, na oběd do restaurace i na příjemnou procházku k Otavě. A až budete potřebovat vyrazit třeba na větší nákup do hypermarketu, na zastávku to máte 4 minuty. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

66 m²

Cena

18 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

24-12-2025

Novostavba

Ano

Cena za m²

273 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Alšovo náměstí, Písek, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Písek

1 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 58 m²

Fráni Šrámka, 397 41 Písek, Czechia

15 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Švantlova, 397 41 Písek, Czechia

15 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 142.31 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 142 m²

Švantlova, 397 41 Písek, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy