byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m² v Klatovy

Vídeňská, 339 01 Klatovy, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk, 65 m2, Klatovy, ul. Vídeňská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu půvabný byt 2+kk o výměře 65 m 2 , situovaný v srdci Klatov, části Klatovy IV. Tento byt se nachází v 1. nadzemním podlaží dobře udržovaného cihlového domu, což zajišťuje klidné a příjemné bydlení. Díky pečlivě vybranému umístění je veškerá občanská vybavenost v pohodlně dosažitelné docházkové vzdálenosti. Interiér bytu je prosvětlen a útulný, řešení vytápění zajišťuje elektrický kotel a pro výrobu teplé vody slouží bojler. Pro nového nájemníka je byt k dispozici od . Nájemné činí 12.000 Kč měsíčně, v ceně je zahrnuta voda a internetové připojení. Elektřina bude převedena na nájemníka. K nastěhování je vyžadována vratná kauce ve výši 24.000 Kč. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že v tomto bytě naleznete svůj nový domov. Prohlídkový den je .

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

65 m²

Cena

12 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

185 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vídeňská, 339 01 Klatovy, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Klatovy

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

K Čínovu, 339 01 Klatovy, Czechia

11 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

K Čínovu, 339 01 Klatovy, Czechia

11 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Pod Nemocnicí, 339 01 Klatovy, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy