byt s 2 ložnicemi o velikosti 64 m² v Praha

Gerstelova, 190 07 Prague, Czechia

30 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 64m²

Projekt HARFA Living Nový byt z roku 2026, energeticky úsporný, energetický štítek "B", v 9. patře věže, zaručujícísoukromí a krásný výhled, budete prvním nájemníkem. Projekt HARFA Living - Praha Vysočany, Gerstelova 8, moderní bydlení včetně kompletníobčanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti. Galerie Harfa, Galerie Fénix, restaurace,obchody, kavárny, dětská hřiště, mateřské, základní i střední školy, klidová oblast kolemRokytky, cyklostezka atd. Výborná dopravní dostupnost, jen pár minut chůze stanice Kabešova, autobus, tramvaj, metrolinky B, Českomoravská, Vysočanská, vlakové spojení z nádraží ČD Libeň Velkoryse dispozičně řešený byt 2KK včetně svítidel, venkovních stínících žaluzií, skuchyňským koutem včetně veškerých spotřebičů (lednice, mrzák, varná deska, trouba,digestoř, mikrovlnná trouba, myčka), koupelna se sprchovýmkoutem, útulná ložnice s vlastním balkonem, vestavěné skříně v předsíni a prostornáuzamykatelná privátní garáž v blízkosti výtahů

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

64 m²

Cena

30 900 Kč

Cena za m²

483 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Gerstelova, 190 07 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

Fikerova, 143 00 Prague, Czechia

24 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Stříbrského, 149 00 Prague, Czechia

24 800 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m²

Na Březince, 150 00 Prague, Czechia

24 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy