byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m² v Ostrava

Mongolská, 722 00 Ostrava, Czechia

19 600 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 23-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 63m²

Novostavba 2+kk s balkonem a možností garáže, Ostrava-Poruba Nabízím k pronájmu moderní byt 2+kk o celkové ploše 63 m² s balkonem o velikosti 7 m², nacházející se v novostavbě. Byt zaujme především svou světlostí a příjemnou atmosférou. Díky velkým oknům je interiér krásně prosluněný po většinu dne. Součástí bytu je nová kuchyňská linka, jinak je byt připraven k dovybavení dle vlastních představ nájemníka, což umožňuje vytvořit si domov přesně podle svého stylu. Velkým benefitem je balkon o velikosti 7 m², ideální pro ranní kávu, odpočinek nebo menší posezení. Lokalita Ostrava – Poruba patří dlouhodobě mezi nejžádanější části města. Nabízí skvělou občanskou vybavenost, dostatek zeleně i výbornou dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchody, restaurace, kavárny, školy i sportoviště. Poruba je známá svou příjemnou atmosférou, širokými ulicemi a dostatkem prostoru pro pohodlné bydlení. Finanční podmínky: Nájemné: 19 600 Kč / měsíc Služby: 2 500 Kč / měsíc Kauce: 39 200 Kč Odměna realitní kanceláře: 19 600 Kč Byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní, klidné a zároveň dobře dostupné bydlení v jedné z nejlepších lokalit Ostravy. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

63 m²

Cena

19 600 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

23-03-2026

Cena za m²

311 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mongolská, 722 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

3 ložnice byt o velikosti 66.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 66 m²

náměstí Jana Nerudy 617/3, 708 00 Ostrava, Czechia

15 750 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 68.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 68 m²

Dolní, 700 30 Ostrava, Czechia

15 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Výstavní 2305/43, 702 00 Ostrava, Czechia

15 850 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy