dům s 2 ložnicemi o velikosti 61 m² v Kostelec nad Orlicí

Štefánikova 782, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

12 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 63 m², Kostelec nad Orlicí, Ev.č.: 01881

popis krásný den, rád bych vám představil útulný a praktický byt o dispozici 2+kk v kostelci nad orlicí na adrese štefánikova 782. tento byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní, plně vybavené bydlení bez nutnosti dalších investic. základní informace v bodech: – adresa: štefánikova 782, kostelec nad orlicí – dispozice: 2+kk – výměra: 63 m² – podlaží: zvýšené přízemí – komora / úložný prostor – balkon – byt se pronajímá kompletně vybavený nábytkem hlavní výhody: – kompletní rekonstrukce v roce 2023 – moderní a čisté bydlení – podlahové vytápění – komfort a úspora nákladů – zvýšené přízemí – snadná dostupnost bez schodů – balkon pro relax nebo ranní kávu – praktická dispozice s dostatkem úložného prostoru – možnost okamžitého nastěhování bez starostí detailnější popis: byt prošel v roce 2023 kompletní rekonstrukcí, díky které nabízí moderní a funkční zázemí. k dispozici je nová kuchyňská linka, koupelna i podlahové vytápění, které zajišťuje příjemný tepelný komfort. velkou výhodou je komora, která poskytuje dostatek úložného prostoru. díky umístění ve zvýšeném přízemí je byt velmi dobře přístupný – ideální jak pro každodenní pohodlí, tak například při stěhování. dům v roce 2025 (ke konci) prošel zateplením a má novou fasádu. lokalita: kostelec nad orlicí nabízí kompletní občanskou vybavenost – obchody, školy, zdravotní péči i možnosti sportu a relaxu. výhodou je klidnější prostředí menšího města a zároveň dobrá dostupnost do okolních větších měst. v okolí najdete také dostatek zeleně pro procházky nebo volnočasové aktivity. finanční podmínky a nástup: měsíční nájemné činí 12.990 kč zálohy na energie ve výši 5.000 kč při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce 25.000 kč a provize realitní kanceláře 23.500 kč včetně dph. byt je připraven k nastěhování od 1. května 2026. pokud vás byt zaujal, rád vám poskytnu více informací nebo vás provedu osobně. samozřejmostí je také 3d virtuální prohlídka, díky které si můžete byt projít z pohodlí domova. v případě zájmu mi napište nebo vyplňte formulář pod inzerátem – ozvu se vám s nabídkou termínu prohlídky. budu se těšit na setkání. s úctou, petr tichý pardubický realitní makléř

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

2

Velikost

61 m²

Cena

12 990 Kč

Cena za m²

213 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Štefánikova 782, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

Načítání mapy

Nejhledanější pronájmy