Zveřejněno před 4 dny

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m² v Praha

Lysolajské údolí, 165 00 Prague, Czechia

29 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 62m²

Pronájem bytu 2+kk, Lysolajské údolí, Lysolaje, 29900 Kč/měs, 62 m² Velmi moderní a plně vybavený byt vám nabízíme k dlouhodobému podnájmu ve velmi klidné části Lysolaje, Praha 6 o dispozici 2+kk a celkové ploše 62 m². Interiér byl navržen tak, aby byl funkční a zároveň působil útulně. Byt je díky velkým oknům krásně světlý a vzdušný. Srdcem bytu je prostorný obývací pokoj s pohodlnou pohovkou, plynule propojený s plně vybaveným kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavena spotřebiči prémiové řady BOSCH. Z obývacího pokoje vstoupíte na prostorný balkon. Velmi útulná ložnice disponuje krom postele i kvalitním vestavěným nábytkem v dubové dýze. Dominantou interiéru jsou poctivé dřevěné podlahy, dveře i okna. O ticho se starají izolační trojskla a vysoká úroveň zvukové izolace. Tepelnou pohodu po celý rok zajišťuje rekuperace, podlahové vytápění a venkovní elektrické žaluzie. K bytu náleží vlastní parkovací stání a sklep. Lysolajské údolí je ideální pro každého, kdo chce po práci vypnout z městského shonu. Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě obklopené přírodou. Pár kroků od domu začínají stezky vhodné na procházky nebo běh. Autobusová zastávka je kousek od domu a doveze vás za pár minut na metro A – Dejvická, odkud je to do centra města už jen chvilka. Lokalita je perfektní pro akademiky, v blízkosti se totiž nachází areál ČZU v Suchdole. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, lokální kavárny i obchody. Byt i poloha nabízí jedno z nejkomfortnějších bydlení v Praze a je určen k okamžitému nastěhování.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

62 m²

Cena

29 900 Kč

Cena za m²

482 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Lysolajské údolí, 165 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Hodkovická 1029/1, 142 00 Prague, Czechia

23 990 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Symfonická, 155 00 Prague, Czechia

23 990 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 59 m²

Rýnská, 196 00 Prague, Czechia

23 990 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy