byt s 2 ložnicemi o velikosti 61 m² v Příbram

261 01 Příbram, Czechia

12 955 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 61m²

Pronájem bytu 2+kk v centru Příbrami - mezonet Nabízíme pronájem mezonetového podkrovního bytu 2+kk. Byt je součástí obchodního komplexu v centru města - Jiráskovy sady 16. Byt o velikosti 61,65 m² je umístěný ve 3. NP domu, který má vlastní vytápění a k dispozici je výtah. Byt je vybaven pěknou koupelnou se sprchovým koutem a světlou kuchyňskou linkou - včetně elektrické trouby, sklokeramické desky a digestoře. V bytě jsou použity dřevěné podlahy nebo dlažba a jsou zde plastová okna. Měsíční nájemné činí 12.955,-Kč + měsíční zálohy pro dvě osoby ve výši cca 3.900,-Kč. V okolí je veškerá občanská vybavenost, v těsné blízkosti je MHD a poblíž autobusové a vlakové nádraží. Při podpisu nájemní smlouvy požadujeme úhradu vratné kauce ve výši tří nájmů. Smlouvu na odběr elektřiny si nájemník uzavírá napřímo.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

61 m²

Cena

12 955 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Výtah

Ano

Cena za m²

212 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 261 01 Příbram, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Příbram

2 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m²

261 01 Příbram, Czechia

11 015 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Jana Drdy, 261 01 Příbram, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy