Zveřejněno před 3 dny
Jeremiášova, 158 00 Prague, Czechia
23 990 Kč / měsíc
Pronájem bytu 2+kk 61 m² Jeremiášova, Praha - Stodůlky Prostorný a nadstandardní 2+KK 93 m² + garážové stání + sklep Nabízím pronájem bytu 2+kk o výměře 61 m²+ 32 m² terasa situovaný ve 2. nadzemním podlaží domu v Praze 13 - Stodůlkách na jeden rok. Byt je orientovaný do klidného vnitrobloku. Prostorný kuchyňský kout skýtá mnoho úložných prostor, nechybí myčka, indukční varná deska, digestoř, el. trouba, vestavěná mikrovlnná trouba, vestavěná lednice s mrazákem. Koupelna je vybavena vanou a toaletou. Na chodbě je vestavěná skříň, další úložné prostory jsou v ložnici, díky nimž nebudete mít problém kam s věcmi. V pokojích je položena masivní dřevěná podlaha, v chodbě a na sociálním zařízení dlažba, dřevěná eurookna a bezpečnostní dveře NEXT zvyšují komfort tohoto bytu. K bytu náleží garážové stání a sklep 2,5m². Ideální nájemce je nekuřák a bez domácích mazlíčků. ZŠ, MŠ 2 minuty chůze, před domem BUS Archeologická, metro Lužiny 500 m od domu, OC Lužiny, Galerie Butovice. Do přírody a za sportem můžete vyrazit do nedalekého Prokopského údolí. Nájem 23 990 + 5 700 Kč poplatky (2 osoby) včetně elektřiny. Jistota 30 000 Kč. Provize 12 000 Kč.
Pronájem bytu 2+kk 61 m² Jeremiášova, Praha - Stodůlky Prostorný a nadstandardní 2+KK 93 m² + garážové stání + sklep Nabízím pronájem bytu 2+kk o výměře 61 m²+ 32 m² terasa situovaný ve 2. nadzemním podlaží domu v Praze 13 - Stodůlkách na jeden rok. Byt je orientovaný do klidného vnitrobloku. Prostorný kuchyňský kout skýtá mnoho úložných prostor, nechybí myčka, indukční varná deska, digestoř, el. trouba, vestavěná mikrovlnná trouba, vestavěná lednice s mrazákem. Koupelna je vybavena vanou a toaletou. Na chodbě je vestavěná skříň, další úložné prostory jsou v ložnici, díky nimž nebudete mít problém kam s věcmi.
V pokojích je položena masivní dřevěná podlaha, v chodbě a na sociálním zařízení dlažba, dřevěná eurookna a bezpečnostní dveře NEXT zvyšují komfort tohoto bytu. K bytu náleží garážové stání a sklep 2,5m². Ideální nájemce je nekuřák a bez domácích mazlíčků. ZŠ, MŠ 2 minuty chůze, před domem BUS Archeologická, metro Lužiny 500 m od domu, OC Lužiny, Galerie Butovice. Do přírody a za sportem můžete vyrazit do nedalekého Prokopského údolí. Nájem 23 990 + 5 700 Kč poplatky (2 osoby) včetně elektřiny. Jistota 30 000 Kč. Provize 12 000 Kč.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
61 m²
Cena
23 990 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Cena za m²
393 Kč
Inzerát se nachází na adrese Jeremiášova, 158 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha