byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Praha

Old Town Square, Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 2+kk 60m²

Mezonetový byt, Staroměstké náměstí - Praha, 2+kk K nastěhování od . Na bytě není možné provozovat krátkodobé ani střednědobé pronájmy. Byt po kompletní rekonstrukci, kterýse nachází přímo na Staroměstském náměstí, několik kroku od orloje s prosklenou střechou - orientace do vnitrobloku. Byt se nabízí kompletně zařízený. V bytě je plné vybavená kuchyně na míru s všemi vestavěnými spotřebiči. Indukční varna deska, trouba kombinovaná s mikrovlnnou funkci, myčka, lednička s mrazákem, pračka, kompletní vybavení na vaření a nádobí. V ceně služeb, je vysokorychlostní internet, Netflix, Inteligentní TV Samsung 65. Topení je možné ovládat na dálku, klimatizace. Byt se nachází v podkroví rekonstruovaného domu s výtahem. Elektricky ovládaná střešní okna, dálkové ovládaný vchodu do domu. Jedinečná nabídka pronájmu bytu přímo na Staroměstském náměstí v Praze. Byt se nabízí plné zařízen a připraven k nastěhování včetně povlečení a ručníků. Měsíční nájem činí 32 000 Kč. Zálohy za služby ve výši 1 900 Kč - energie převodem na nájemníky. Vratná kauce. Provize RK 33 900 Kč + DPH. Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

32 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Cena za m²

533 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Old Town Square, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 71.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 71 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

25 645 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

25 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Mukařovského, 155 00 Prague, Czechia

25 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy