byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Praha

Nad Vodovodem, 130 20 Prague, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 60m²

Pronájem bytu 2+kk 60 m and sup2 Strašnice, Praha 10 Společnost Am House nabízí k pronájmu nový kompletně zařízený byt 2+kk o velikosti 60 m² + balkon v 5. patře novostavby s výtahem v rámci nového bytového komplexu. Celková cena: 35 000 Kč + 7 000,- Kč poplatky + elektřina. K nastěhování ihned. Kombinace klidného života a výborné dostupností centra města, vytváří z této lokality optimální místo pro aktivní, ale zároveň i klidný styl života. Výborná dopravní dostupnost: metro linky A a tramvajová zastávka je vzdálena cca 3 min chůze. Pro více informací ohledně nemovitostí nebo domluvení prohlídky nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

35 000 Kč

Cena za m²

583 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nad Vodovodem, 130 20 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Mukařovská 1567/25, 100 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Ivana Hlinky, 191 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 75 m²

V Olšinách, 100 31 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (60.0 m²) k pronájmu v Praha (Nad Vodovodem, 130 20 Prague, Czechia) – rentola.cz