byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Praha

Holečkova, 150 00 Prague, Czechia

53 537 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 60m²

Pronájem bytu s terasou Praha 5 - Smíchov, Holečkova Nabízíme k pronájmu luxusní byt 2+kk s terasou ve 2. patře novostavby Rezidence Ellipsis s recepcí, výtahem, podzemní garáží, wellness - bazén, sauna, a rozlehlou zahradou s parkovou úpravou v lokalitě Praha 5 - Smíchov. Zařízený byt o velikosti 59,38 m² nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj otevřený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní a se vstupem na terasu (19 m²), ložnici, koupelnu s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou. Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, francouzská okna, bezpečnostní dveře, klimatizace, internet, sklep. Možnost nájmu garážové stání za poplatek 200 EUR +DPH/měsíc. Oblíbená lokalita Praha 5 - Smíchov s výbornou dopravní dostupností MHD a autem do centra i na letiště. V pěší vzdálenosti na stanici metra a tramvaje Anděl, do nákupního centra Nový Smíchov, do mezinárodních škol. V blízkém okolí je spousta zeleně, Kinského sady, Petřínské sady. Nájem 2.200 EUR + 12%DPH splatný v EUR + členský poplatek za využití wellness 100 EUR/měsíc. Nájemné zahrnuje energie, služby, internet a 2xměsíčně úklid bytu. V přízemí budovy se rovněž nachází fitness centrum Prisma Institut. Doba pronájmu 1 - 6 měsíců.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

53 537 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-03-2026

Cena za m²

892 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Holečkova, 150 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 85.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 85 m²

Seifertova, 116 47 Prague, Czechia

42 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 125.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 125 m²

K Sídlišti 1728/29, 140 00 Prague, Czechia

43 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 141.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 141 m²

Česká, 150 03 Prague, Czechia

43 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy