byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Praha

Plynární, 170 04 Prague, Czechia

29 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 07-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 60m²

Pronájem bytu 2+kk v Holešovicích Krásný byt s dispozicí 2+kk (obývací pokoj s kuchyňským koutem + samostatná ložnice) a celkovou výměrou 60 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží činžovního domu v atraktivní lokalitě Holešovic. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je nabízen jako plně vybavený, připravený k okamžitému nastěhování. Zděný sklep k dispozici. Poplatky cca 5 000 Kč měsíčně (včetně elektřiny a plynu). Detailní rozpis jednotlivých položek ráda poskytnu na vyžádání. Lokalita Holešovice patří mezi vyhledávané části Prahy s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností v okolí. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní bydlení v příjemné lokalitě. V případě zájmu mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

29 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

07-04-2026

Zařízené

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

492 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Plynární, 170 04 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Adamova, 162 00 Prague, Czechia

23 600 Kč / měsíc

Nové
2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

Prosek, Praha 9, Czech Republic

23 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

Jana Přibíka, 190 07 Prague, Czechia

23 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy