byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Plzeň

Božkovská, 304 97 Pilsen, Czechia

13 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 60m²

Pronájem bytu 2+kk se zahradou, Plzeň Nabízíme Vám k pronájmu krásný, slunný byt o dispozici 2+kk, 60m² v druhém patře rodinného domu v Plzni, ulice Božkovská. Bytová jednotka je dispozičně řešena na prostornou předsíň, koupelnu, kde najdeme sprchový kout, pračku a toaletu, samostatný pokoj a pokoj s kuchyňskou linkou. K bytu náleží společná oplocená zahrada s druhým bytem, který se nachází v 1. patře domu. Možnost parkování na pozemku. Veškeré služby a energie spojené s užíváním bytu jsou zahrnuty paušální částkou 5000 Kč. V docházkové vzdálenosti je zastávka MHD, školka, škola, park, sportoviště a veškerá občanská vybavenost. Při podpisu smlouvy se skládá vratná jistota ve výši 25000 Kč a poplatek za zprostředkování. Byt je k dispozici ihned. Doporučuji prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

13 900 Kč

Cena za m²

232 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Božkovská, 304 97 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jablonského, 305 40 Pilsen, Czechia

11 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Toužimská, 323 34 Pilsen, Czechia

11 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 47.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m²

Plzenecká, 304 97 Pilsen, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy