Zveřejněno před 2 dny
Karlovarská, 163 00 Prague, Czechia
22 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 2+kk (58,74 m²) s parkovacím stáním, ulice Karlovarská, Řepy. Nabízíme k pronájmu velmi hezký, slunný byt 2+kk (58,7 m²) ve 4. NP cihlového domu s výtahem, ulice Karlovarská, Praha 17, Řepy. K bytu náleží parkovací stání. Byt sestává ze vstupní předsíně (3,28 m²), obývacího pokoje, na který navazuje kuchyňský kout (30,42 m²), ložnice (20,78 m²) a koupelny s WC (4,26 m²). Kuchyňský kout je vybaven elektrickým sporákem s troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem a pračkou. V koupelně je vana, umyvadlo, police a toaleta. V obývacím pokoji je sedačka, konferenční a jídelní stůl, police a TV. Ložnice je vybavena manželskou postelí ( cm), stolem a komodou. Dostatek úložného prostoru zajišťují šatní skříně, v předsíni, ložnici a elegantní vestavěná skříň v obývacím pokoji. Ohřev vody a topení plynovým kotlem v bytě. Dobrá lokalita nedaleko Ladronky. Výborná dostupnost MHD (tram 22,25, bus ,214, 260). V blízkosti Kaufland. Měsíční nájem 22.000,-Kč, včetně parkovacího stání. Měsíční poplatky 5.800,- Kč, včetně elektřiny, plynu, Internetu a pojištění domácnosti. Vratná kauce 30.000,- Kč. Doporučujeme. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronájem bytu 2+kk (58,74 m²) s parkovacím stáním, ulice Karlovarská, Řepy. Nabízíme k pronájmu velmi hezký, slunný byt 2+kk (58,7 m²) ve 4. NP cihlového domu s výtahem, ulice Karlovarská, Praha 17, Řepy. K bytu náleží parkovací stání. Byt sestává ze vstupní předsíně (3,28 m²), obývacího pokoje, na který navazuje kuchyňský kout (30,42 m²), ložnice (20,78 m²) a koupelny s WC (4,26 m²). Kuchyňský kout je vybaven elektrickým sporákem s troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem a pračkou. V koupelně je vana, umyvadlo, police a toaleta. V obývacím pokoji je sedačka, konferenční a jídelní stůl, police a TV.
Ložnice je vybavena manželskou postelí ( cm), stolem a komodou. Dostatek úložného prostoru zajišťují šatní skříně, v předsíni, ložnici a elegantní vestavěná skříň v obývacím pokoji. Ohřev vody a topení plynovým kotlem v bytě. Dobrá lokalita nedaleko Ladronky. Výborná dostupnost MHD (tram 22,25, bus ,214, 260). V blízkosti Kaufland. Měsíční nájem 22.000,-Kč, včetně parkovacího stání. Měsíční poplatky 5.800,- Kč, včetně elektřiny, plynu, Internetu a pojištění domácnosti. Vratná kauce 30.000,- Kč. Doporučujeme. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
59 m²
Cena
22 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
14-05-2026
Výtah
Ano
Novostavba
Ano
Cena za m²
373 Kč
Inzerát se nachází na adrese Karlovarská, 163 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha