byt s 2 ložnicemi o velikosti 59 m² v Olomouc

Janského, 783 01 Olomouc, Czechia

17 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 59 m2, Olomouc - Jánského

V zastoupení majitele nabízím k pronájmu moderní byt o dispozici 2+kk, nacházející se v 5. nadzemním podlaží novostavby se dvěma výtahy. Byt disponuje celkovou plochou 58,71 m 2 + prostornou terasou, která výrazně rozšiřuje obytný prostor. Dispozice bytu je prakticky řešená, pokoje jsou neprůchozí, což zajišťuje dostatek soukromí a pohodlí - byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny s vanou, samostatným wc, odkládací místností, ložnicí, obývacím pokojem spojený s kuchyňskou linkou a terasou. Velkým benefitem je komora umístěná přímo na stejném patře (5,7m 2 ), takže máte úložný prostor vždy po ruce. Součástí pronájmu je také garážové stání v suterénu domu. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti – obchody, restaurace, služby i MHD. Nájemné činí 17 000 Kč + 3 050 Kč záloha na vodu, topení a služby, elektřinu si nájemce přepíše na sebe, vratná kauce 20 000 Kč + provize RK 15 000 Kč. K bytu je možné pronajmout parkovací stání - 1500 Kč / měsíc. Po předchozí domluvě domácí mazlíčci vitáni. Zájemce bude standardně prověřen (registry dlužníků, exekuce, insolvenční řízení apod.). K nastěhování ihned. Více info v RK.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

59 m²

Cena

17 000 Kč

Cena za m²

288 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Janského, 783 01 Olomouc, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Olomouc

1 ložnice byt o velikosti 55.45 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 55 m²

772 00 Olomouc, Czechia

13 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Olomouc, okres Olomouc, Czechia

13 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Dolní náměstí, 771 00 Olomouc, Czechia

13 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy