Zveřejněno včera

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m² v Praha

Jinonice, Praha 5, Czech Republic

34 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 25-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 58m²

Pronájem bytu 2+kk 70m² V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk v projektu Nová Waltrovka, který získal v roce 2018 ocenění "Realitní projekt roku". Nachází se v klidné části Prahy 5, pár minut chůze od stanice metra Jinonice. Tato jedinečná lokalita osloví bohatou občanskou vybaveností, rozsáhlými plochami zeleně, snadnou dopravní dostupností, ale především atmosférou moderní městské čtvrti, kde přes den vládne čilý ruch a večer se mění v klidnou městskou oázu. V pěší vzdálenosti od domu jsou francouzské a německé mezinárodní školy, sportovní zařízení včetně golfového hřiště, parky Vidoule a Prokopské údolí. Za necelých deset minut jízdy autem se dostanete do obchodního centra Anděl. Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, prostorná ložnice, vstupní hala, koupelna s vanou, dvě terasy a samostatná toaleta. Vybavení a zřizovací předměty jsou ve vysoké kvalitě: designový nábytek, dubové podlahy, dřevěné podlahy na terasách, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie apod. K bytu náleží sklep. Nájemcům je k dispozici společná kolárna/kočárkárna v budově. V ceně je zahrnuto garážové stání. Vytápění v domě je řešeno centrálně. Elektroměr bude převeden na budoucího nájemníka. Měsíční nájemné je 34 000,- Kč/měsíc a zúčtovatelné měsíční zálohy na služby jsou cca 6000,-Kč. Kauce na zařízení a vybavení bytu činí 60 000,- Kč. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

58 m²

Cena

34 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

25-05-2026

Cena za m²

586 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jinonice, Praha 5, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 81.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 81 m²

Sicherova, 190 15 Prague, Czechia

27 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Mezitraťová 234/9, 190 00 Prague, Czechia

27 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

27 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy