byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m² v Praha

Sládkova, 170 21 Prague, Czechia

31 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 58m²

2+kk, 58 m² Nabízíme k pronájmu velmi pěkný, světlý byt 2+kk v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy - Letná, ulice Sládkova. Byt se nachází v 1. patře nově zrekonstruovaného cihlového domu. Užitná plocha bytu činí 58 m². Byt prošel citlivou rekonstrukcí s důrazem na maximální energetickou úspornost a komfort bydlení. Součástí vybavení jsou nová kvalitní okna s trojsklem, protipožární vstupní dveře a nový plynový kotel s ekvitermní regulací, který díky venkovnímu čidlu efektivně přizpůsobuje vytápění aktuálním klimatickým podmínkám. Dispozice bytu nabízí vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, samostatnou ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K bytu náleží sklep, který je zdarma. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči: sklokeramická indukční varná deska, trouba, myčka nádobí a lednice. K dispozici je také pračka. Letná patří dlouhodobě mezi nejatraktivnější pražské čtvrti - nabízí jedinečné spojení městského života a zeleně. V pěší vzdálenosti se nachází Letenské sady a Stromovka, ideální pro sport, procházky i relaxaci. Lokalita je vyhlášená množstvím kvalitních kaváren, restaurací, bister a kulturních podniků, stejně jako výbornou občanskou vybaveností. Samozřejmostí je skvělá dopravní dostupnost - v blízkosti jsou tramvajové zastávky s rychlým spojením do centra města. Byt je ideální volbou pro zájemce, kteří hledají komfortní a úsporné bydlení v prestižní lokalitě Letná.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

58 m²

Cena

31 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Novostavba

Ano

Cena za m²

550 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sládkova, 170 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Bakalářská, 108 00 Prague, Czechia

25 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 79.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 79 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

25 645 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

25 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy