byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m² v Krnov

Petrovická, 794 01 Krnov, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 57m²

Pronájem bytu 2+kk, 57 m², Krnov, ul. Petrovická Nabízíme pronájem pěkného bytu 2+kk o užitné ploše 57 m² v přízemí cihlového domu v klidné části města. Byt nabízí pokoj s kuchyňským koutem, samostatný pokoj a koupelnu s WC s vanou. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, ideální pro slušné pracující nájemníky. Elektřina bude přepsána na nájemce. Klidné a pohodlné bydlení.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

57 m²

Cena

8 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

149 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Petrovická, 794 01 Krnov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Krnov

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Jesenická, 794 01 Krnov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

SPC G, 793 91 Krnov, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

SPC G, 793 91 Krnov, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy