Zveřejněno dnes

byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m² v Praha

Pickova, 156 00 Prague, Czechia

18 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 57m²

Pronájem bytu 2+kk s terasou a parkovacím místem Praha 5 Zbraslav Pokud hledáte nové bydlení a máte rádi večerní posezení v klidu s vínečkem na vlastní terase, pojďte si prohlédnout váš nový nájemní byt. Nabízíme k pronájmu byt 2+kk/T/parkovací stání, 57 m² + terasa 9 m² ve druhém patře novostavby z roku 2007 v lukrativní lokalitě Prahy 5 Zbraslav. Byt je velmi světlý a slunný, jihozápadní orientace zaručuje celodenní oslunění, pro větší komfort jsou okna osazena žaluziemi. Prostorný balkon navazující na obývací pokoj vám zpříjemní letní měsíce, které můžete prožít venku. Na podlaze plovoucí podlahy a dlažba, velká zděná koupelna s vanou, wc zvlášť, součástí bytu je i prostorná šatna. Svoje sportovní vybavení můžete uložit ve sklepní koji v 1. pp nedaleko vašeho vlastního parkovacího stání v garážích. Byt je nabízen jako nezařízený, kromě vestavné skříně a kuchyňské linky se spotřebiči (myčka, el. varná deska, el. trouba, nová lednice s mrazákem) a šatny vybavené policemi a věšáky. Byt je k nastěhování volný od června. Lokalita pražské Zbraslavi nabízí klidné bydlení, příležitosti k procházkám v zeleni, nedaleko se můžete vydat Břežanským údolím nebo roklí na Točné až k letišti nebo se projet na kole po cyklostezce kolem Vltavy. Dostupnost autem na Strakonickou ulici a do centra Smíchova k obchodnímu centru u Anděla či na Pražský okruh zabere jenom pár minut. Autobusem se můžete dostat k metru B Smíchovské nádraží ze zastávky v blízkosti domu za čtvrt hodinky. Nájemní smlouvu uzavíráte přímo s majitelem, je možné si zde zřídit i evidenci trvalého pobytu. V případě zájmu o prohlídku nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

57 m²

Cena

18 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

Cena za m²

332 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pickova, 156 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy