byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m² v Praha

Kotlaska, 180 00 Prague, Czechia

30 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 57m²

2+kk, 60,6m² + lodžie a balkon, garážové stání, Praha 8 - Libeň, Kotlaska Nabízíme k pronájmu prostorný a slunný byt 2+kk, 60,6m² + lodžie 6,2m² + balkon 13,6m². Byt se nachází v rezidenci Kotlaska, v lokalitě Praha 8 - Libeň, ulice Kotlaska. Rezidence Kotlaska je projekt z roku 2024, který nabízí vysoký standard bydlení. Byt se nachází ve 3. podlaží novostavby s výtahem a sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (25,5m²), ložnice (16,7m²), koupelny se sprchovým koutem a wc (4,8m²), předsíně (5,8m²) a komory (4,8m²). K bytu patří sklepní kóje (3,2m²) a jedno parkovací stání v suterénu domu. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. Podlahy jsou vinylové. V bytě je podlahové topení, klimatizace a předokenní žaluzie. Datové rozvody a příprava pro připojení k internetu. Lokalita Kotlaska se nachází 2 minuty chůzí od metra Palmovka a v těsné blízkosti parku. Místo je velice dobře dopravně dostupné, s dobrou občanskou vybaveností. V blízkosti je supermarket Albert, tenisové kurty, nedaleko kavárny a restaurace, nákupní centrum Gelerie Harfa. Ke sportovním aktivitám je možné využít cyklostezku podél Rokytky. Cena pronájmu 30.000,-Kč + poplatky 3.833,-Kč + spotřeba elektřiny. Kauce 2 měsíční nájmy, + provize pro rk 1 nájem. Byt je volný od 15. 6. 2026.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

57 m²

Cena

30 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-06-2026

Cena za m²

526 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kotlaska, 180 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

Pecháčkova, 150 21 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 49.1 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 49 m²

Sokolská 1802/32, 120 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 59 m²

U Plynárny, 101 01 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy