byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m² v Brno

Střední, 662 10 Brno, Czechia

22 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 57m²

Pronájem bytu 2+kk, Brno - Ponava, ul. Střední, lodžie, sklepní kóje, garážové stání Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme byt 2+kk na ul. Střední v Brně - Ponavě s krásným výhledem. Byt o celkové ploše 57 m² se nachází v 7. nadzemním podlaží novostavby s výtahem. K bytu náleží garážové stání za příplatek 1.500 Kč měsíčně. Obývací pokoj s kuchyňským koutem (25 m²) je vybaven linkou na míru s vestavnými spotřebiči značky Siemens a AEG (indukční varná deska, elektrická trouba s funkcí mikrovlnné trouby, digestoří ovládanou pohybem ruky, myčkou a lednicí s mrazákem). Součástí linky je i barový pult s barovými židlemi. V obývací části je vyvýšené pódium, které přímo vybízí k relaxaci. Ložnice (13 m²) je nezařízená. Oba pokoje jsou orientovány na východ a je z nich přístup na lodžii. Byt je vybaven venkovními elektrickými žaluziemi. V obytných pokojích jsou posuvné dveře o výšce 2,7 m, které sahají až ke stropu. V koupelně (4 m²) je vana se sprchovou zástěnou, umyvadlo, zrcadlová skříňka, otopný žebřík a přípojka na pračku. Toaleta (2 m²) je samostatně. V bytě se nachází komora (2 m²), kde je možné také zapojit pračku. Na chodbě (8 m²) je vestavná skříň. K bytu náleží sklepní kóje, která je společná pro dva byty. V domě je také možné využívat společnou kočárkárnu. Rezidence Ponavia se nachází ve výborné dopravní dostupností do centra. U domu jsou zastávky MHD, OC Královo pole, Kaufland, plavecký bazén, hokejová hala, fitness, hotel Boby, tenisové kurty, kavárny, restaurace apod. Pro více informací Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout online prohlídku nemovitosti.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

57 m²

Cena

22 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

Cena za m²

400 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Střední, 662 10 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jakubské náměstí, 601 51 Brno, Czechia

18 422 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 54.15 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 54 m²

Jakubské náměstí, 601 51 Brno, Czechia

18 422 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.49 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Vránova 752/45, 621 00 Brno, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy