byt s 2 ložnicemi o velikosti 56 m² v Praha

Seifertova, 186 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk, 56 m2, Praha 3, ul. Seifertova

Nabízíme k pronájmu světlý a příjemně řešený byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 56 m 2 , situovaný ve 3. nadzemním podlaží domu v oblíbené lokalitě Praha 3 – Žižkov, ulice Seifertova. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní, čisté a funkční bydlení připravené k okamžitému nastěhování. Interiér působí vzdušně a příjemně, což z něj dělá ideální domov jak pro jednotlivce, tak pro pár. Dominantou bytu je prostorná kuchyně s jídelní částí, která poskytuje dostatek místa nejen pro vaření, ale i pro pohodlné stolování. Kuchyňská linka je součástí bytu a nabízí praktické zázemí pro každodenní provoz. Na kuchyň navazuje světlý obývací pokoj, který působí velmi útulně a nabízí příjemný prostor pro odpočinek. Ložnice je klidná a dostatečně prostorná, což zajišťuje komfortní zázemí pro nerušený spánek. Celková dispozice bytu je velmi praktická a vhodná pro dlouhodobé bydlení. Lokalita ulice Seifertova patří mezi vyhledávané části Prahy díky skvělé dopravní dostupnosti i kompletní občanské vybavenosti. V bezprostředním okolí najdete tramvajové zastávky, obchody, kavárny, restaurace i další služby, které usnadňují každodenní život. Do centra města se dostanete během několika minut. Byt je ihned k dispozici a připravený pro nového nájemníka. Nájemné: 24.000,- Služby: 1.200,- + elektřina Kauce: 48.000,- Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

56 m²

Cena

24 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

429 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Seifertova, 186 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Na Proutcích, 149 00 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Jandova, 190 07 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (56.0 m²) k pronájmu v Praha (Seifertova, 186 00 Prague, Czechia) – rentola.cz