byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m² v Veselí nad Moravou

698 01 Veselí nad Moravou, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 16-11-2025

Pronájem bytu 2+kk 55m²

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², ul. Moravní, Veselí nad Moravou Hledáte moderní bydlení s maximálním komfortem? Nabízíme zbrusu nový, luxusně vybavený byt 2+KK v přízemí zděného domu. Nikdo v něm ještě nebydlel – vše je připraveno pro váš okamžitý komfort. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, plně vybavená kuchyň (lednice, myčka, elektrická trouba, varná deska, mikrovlnná trouba) a jídelní stůl se židlemi. Ložnice s velkou vestavěnou skříní se zrcadlovými posuvnými dveřmi, nábytkem a pohodlnou postelí, ideální pro klidný spánek. Moderní koupelna s krásným sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a praktickou skříňkou. Posuvné skleněné dveře v ložnici i koupelně – styl a lehkost. K bytu náleží parkovací stání přímo u nemovitosti, což zajišťuje maximální pohodlí při každodenním užívání. Velkou výhodou je také možnost využití zahrady, ideální k relaxaci, posezení či odpočinku po náročném dni. Pro aktivní obyvatele je k dispozici kolárna s možností bezpečného uschování kol. Byt je navíc vybaven zabezpečovacím alarmem s 24hodinovým provozem, což zajišťuje maximální bezpečí a klidné bydlení. Podmínky pronájmu: Nájem: 16.000 Kč / měsíc Zálohy na energie: 3.400 Kč / měsíc Kauce: 30.000 Kč Majitelé požadují 3 nájmy předem + jeden pro RK Volný ihned k nastěhování Luxusní bydlení, kde každý detail ladí s vaším životním stylem – připraveno k okamžitému užívání. Jana Kutná – těším se na vaši prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

55 m²

Cena

16 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

16-11-2025

Zařízené

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

291 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 698 01 Veselí nad Moravou, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Veselí nad Moravou

3 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m²

Hutník, 698 01 Veselí nad Moravou, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 52 m²

Zámecká, 698 01 Veselí nad Moravou, Czechia

14 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m²

698 01 Veselí nad Moravou, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (55.0 m²) k pronájmu v Veselí nad Moravou (698 01 Veselí nad Moravou, Czechia) – rentola.cz