byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m² v Praha

Barrandovská, 146 00 Prague, Czechia

30 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 05-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 54m²

Pronájem bytu 2+kk, 54 m² s lodžií a výhledem, Barrandovské terasy V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu moderní byt o dispozici 2+kk (54 m²) s lodžií. Jednotka se nachází v rezidenční budově na Barrandovských terasách, která vznikla podle návrhu oceňovaného ateliéru Kuba & Pilař architekti a citlivě doplnila ikonickou vyhlídkovou restauraci. Budova vyniká nezaměnitelnými výhledy na Vltavu, Vyšehrad a Prokopské údolí. Hlavní přednosti jednotky a dalších apartmánů k ubytování: - Vysoké stropy (až 3,3 m) a velkoformátová okna s termoizolačními trojskly. - Posuvné kovové okenice k zastínění a omezení přehřívání interiéru. - Klimatizace nebo lokální větrací systém zajišťující přirozenou výměnu vzduchu. - Třívrstvé dřevěné podlahy v obytných místnostech, italské obklady v koupelně. - Kuchyňská linka se spotřebiči Electrolux (myčka, lednice, trouba, indukční deska). - Lodžie s designovým nábytkem Almeco. - Ložnice se šatní skříní, vestavěnou TV stěnou a zatemňovacími závěsy, možnost dodání manželské postele. - Až dvě komory, pračka kombinovaná se sušičkou. - Vysokorychlostní internetové připojení na optické síti Pe3ny Net. - Bezpečnostní dveře a domácí videotelefon. Lokalita a dostupnost: - Barrandovské terasy – výjimečné místo s jedinečnou atmosférou. - Klidné pobytové atrium uvnitř objektu. - MHD: autobus 5 minut chůze, Smíchovské nádraží 6 minut jízdy. - Občanská vybavenost: Lidl 4 minuty autem. - Rekreace: Prokopské údolí, cyklostezky podél Vltavy, NPP Barrandovské skály. - Výborné dopravní napojení: Pražský okruh, Jižní spojka, Strakonická, Tunel Blanka i centrum Prahy Další informace: - Možnost parkovacího stání: od 2 420 Kč / měsíc. - Nájemce hradí odměnu zprostředkovatele a vratnou kauci ve výši 2 nájmů. Pro více informací a termín osobní prohlídky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

54 m²

Cena

30 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

05-05-2026

Novostavba

Ano

Terasa

Ano

Cena za m²

570 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Barrandovská, 146 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 44 m²

Blanická, 120 00 Prague, Czechia

24 660 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 48 m²

Vítové 1272/4, 152 00 Prague, Czechia

24 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

Fikerova, 143 00 Prague, Czechia

24 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy